Jooksu tulemused 2017

Kirjutas Hille Kõrva.

Põhijooks 9 km

Koht N # Eesnimi Perekonnanimi Sugu Sünniaasta Klubi / Firma Asula Tulemus
1   7 Priit Jürimäe M 1974 Päästeamet Nõmba 40:59,41
2   1 Jan Kõrva M 1981 JK Sarma Saaremaa 41:04,00
3   2 Reio Kattel M 1984   Männamaa 41:11,05
4   6 Aldo Tatter M 1980   Ääsmäe 42:02,79
5   5 Vaiko Kivi N 1980 Päästeamet Kärdla 46:55,34
6 1 4 Kristen Loomägi N 1995   Kuriste 51:08,48
7 2 8 Jaana Üksik N 1986 Lennujaama Spordiklubi Harju 56:52,91
8   3 Peeter Loomägi M 1968   Kuriste 59:25,74

Rahvajooks / Kõnd 2.7 km

Koht # Eesnimi Perekonnanimi Sugu Sünniaasta Asula
1 34 Jaanus Remmelg M 1975 Viskoosa
2 (N 1) 28 Janet Küttim N 2003 Taterma
3 26 Jan Erik Sarv M 2005 Taterma
4 25 Triin Kõster N 1986 Taterma
5 30 Janek Küttim M 1976 Taterma
6 1 Marje Klaas N 1984 Männamaa
7 8 Annastiina Lepik N 1976 Männamaa
8 2 Annika Kõrva N 1982 Saaremaa
9 3 Kersti Remmelg N 1973 Viskoosa
10 39 Heli Üksik N 1959 Harju
11 29 Hanna Pruul N 2008 Lepiku
12 23 Merilin Kaevandes N 1980 Lepiku
13 24 Helena Pruul N 2004 Lepiku
14 6 Britt Ingeborg Loomägi N 1993 Kuriste
15 7 Ingrid-Urve Järv N 1960 Kuriste
16 35 Ira Eits N 1954 Kuriste
17 31 Ester Tammis N 1942 Kassari
18 32 Siiri Platov N 1960 Harju

Lastejooks

Eesnimi Perekonnanimi Sugu Sünniaasta Klubi / Firma Asula
Reiko Kattel M 2006 Käina kool Männamaa
Andrali Kõrva N 2011 Ristiku lasteaed Saaremaa
Kermo Klaas M 2011   Käina
Reino Jätsa N 2005 Käina kool Männamaa
Janri Kõrva M 2009 Vanalinna kool Saaremaa
Kris-Kevin Küttim M 2010 Käina kool Hiiumaa
Jete Loora Teeäär N 2011 Kärdla lasteaed Hiiumaa
Janori Remmelg M 2008 Lauka kool Viskoosa
Oliver Tatter M 2010 Äämäe Põhikool Ääsmäe
Silver Tatter M 2015 Äämäe lasteaed Äämäe
Simona Samuel N 2016 Koduhoid Reigi
Heleriin Klaas N 2014 Tirtspõnn Käina
Mirtel Kattel N 2011 Tirtspõnn Männamaa

Kursite haridusseltsi 20. aastapäev

Kirjutas Jan.

Tule veeda mõnus laupäev meiega 9. septembril Kuriste seltsimaja 20. aastapäeva peol.

10:00 Kuriste kiriku aastapäeva teenistus
10:30 Jooksuks registreerimine
11:00 Aadma ringi 9 km põhijooksu start
11:00 Kelmiküla ringi 2.7 km rahvajooksu/matka start
11:30 Lastejooks
13:00 Supp
14:00 Avamine
14:30 - 16:00 Sõnavõtud vaheldumisi muusikapaladega
15:00 Pildinäituse avamine " Meie kodud 2017"
16:00 UHTNA mandoliinide orkester

Jooksu eelregistreerimine kodulehel kuni 7.september

Kogu üritus loomulikult TASUTA!