• Jooksu tulemused 2017

    Põhijooks 9 km

    Koht N # Eesnimi Perekonnanimi Sugu Sünniaasta Klubi / Firma Asula Tulemus
    1   7 Priit Jürimäe M 1974 Päästeamet Nõmba 40:59,41
    2   1 Jan Kõrva M 1981 JK Sarma Saaremaa 41:04,00
    3   2 Reio Kattel M 1984   Männamaa 41:11,05
    4   6 Aldo Tatter M 1980   Ääsmäe 42:02,79
    5   5 Vaiko Kivi N 1980 Päästeamet Kärdla 46:55,34
    6 1 4 Kristen Loomägi N 1995   Kuriste 51:08,48
    7 2 8 Jaana Üksik N 1986 Lennujaama Spordiklubi Harju 56:52,91
    8   3 Peeter Loomägi M 1968   Kuriste 59:25,74

    Rahvajooks / Kõnd 2.7 km

    Koht # Eesnimi Perekonnanimi Sugu Sünniaasta Asula
    1 34 Jaanus Remmelg M 1975 Viskoosa
    2 (N 1) 28 Janet Küttim N 2003 Taterma
    3 26 Jan Erik Sarv M 2005 Taterma
    4 25 Triin Kõster N 1986 Taterma
    5 30 Janek Küttim M 1976 Taterma
    6 1 Marje Klaas N 1984 Männamaa
    7 8 Annastiina Lepik N 1976 Männamaa
    8 2 Annika Kõrva N 1982 Saaremaa
    9 3 Kersti Remmelg N 1973 Viskoosa
    10 39 Heli Üksik N 1959 Harju
    11 29 Hanna Pruul N 2008 Lepiku
    12 23 Merilin Kaevandes N 1980 Lepiku
    13 24 Helena Pruul N 2004 Lepiku
    14 6 Britt Ingeborg Loomägi N 1993 Kuriste
    15 7 Ingrid-Urve Järv N 1960 Kuriste
    16 35 Ira Eits N 1954 Kuriste
    17 31 Ester Tammis N 1942 Kassari
    18 32 Siiri Platov N 1960 Harju

    Lastejooks

    Eesnimi Perekonnanimi Sugu Sünniaasta Klubi / Firma Asula
    Reiko Kattel M 2006 Käina kool Männamaa
    Andrali Kõrva N 2011 Ristiku lasteaed Saaremaa
    Kermo Klaas M 2011   Käina
    Reino Jätsa N 2005 Käina kool Männamaa
    Janri Kõrva M 2009 Vanalinna kool Saaremaa
    Kris-Kevin Küttim M 2010 Käina kool Hiiumaa
    Jete Loora Teeäär N 2011 Kärdla lasteaed Hiiumaa
    Janori Remmelg M 2008 Lauka kool Viskoosa
    Oliver Tatter M 2010 Äämäe Põhikool Ääsmäe
    Silver Tatter M 2015 Äämäe lasteaed Äämäe
    Simona Samuel N 2016 Koduhoid Reigi
    Heleriin Klaas N 2014 Tirtspõnn Käina
    Mirtel Kattel N 2011 Tirtspõnn Männamaa
  • Kursite haridusseltsi 20. aastapäev

    Tule veeda mõnus laupäev meiega 9. septembril Kuriste seltsimaja 20. aastapäeva peol.

    10:00 Kuriste kiriku aastapäeva teenistus
    10:30 Jooksuks registreerimine
    11:00 Aadma ringi 9 km põhijooksu start
    11:00 Kelmiküla ringi 2.7 km rahvajooksu/matka start
    11:30 Lastejooks
    13:00 Supp
    14:00 Avamine
    14:30 – 16:00 Sõnavõtud vaheldumisi muusikapaladega
    15:00 Pildinäituse avamine ” Meie kodud 2017″
    16:00 UHTNA mandoliinide orkester

    Jooksu eelregistreerimine kodulehel kuni 7.september

    Kogu üritus loomulikult TASUTA!