• Jooksu tulemused 2017

    Põhijooks 9 km

    KohtN#EesnimiPerekonnanimiSuguSünniaastaKlubi / FirmaAsulaTulemus
    1 7PriitJürimäeM1974PäästeametNõmba40:59,41
    2 1JanKõrvaM1981JK SarmaSaaremaa41:04,00
    3 2ReioKattelM1984 Männamaa41:11,05
    4 6AldoTatterM1980 Ääsmäe42:02,79
    5 5VaikoKiviN1980PäästeametKärdla46:55,34
    614KristenLoomägiN1995 Kuriste51:08,48
    728JaanaÜksikN1986Lennujaama SpordiklubiHarju56:52,91
    8 3PeeterLoomägiM1968 Kuriste59:25,74

    Rahvajooks / Kõnd 2.7 km

    Koht#EesnimiPerekonnanimiSuguSünniaastaAsula
    134JaanusRemmelgM1975Viskoosa
    2 (N 1)28JanetKüttimN2003Taterma
    326Jan ErikSarvM2005Taterma
    425TriinKõsterN1986Taterma
    530JanekKüttimM1976Taterma
    61MarjeKlaasN1984Männamaa
    78AnnastiinaLepikN1976Männamaa
    82AnnikaKõrvaN1982Saaremaa
    93KerstiRemmelgN1973Viskoosa
    1039HeliÜksikN1959Harju
    1129HannaPruulN2008Lepiku
    1223MerilinKaevandesN1980Lepiku
    1324HelenaPruulN2004Lepiku
    146Britt IngeborgLoomägiN1993Kuriste
    157Ingrid-UrveJärvN1960Kuriste
    1635IraEitsN1954Kuriste
    1731EsterTammisN1942Kassari
    1832SiiriPlatovN1960Harju

    Lastejooks

    EesnimiPerekonnanimiSuguSünniaastaKlubi / FirmaAsula
    ReikoKattelM2006Käina koolMännamaa
    AndraliKõrvaN2011Ristiku lasteaedSaaremaa
    KermoKlaasM2011 Käina
    ReinoJätsaN2005Käina koolMännamaa
    JanriKõrvaM2009Vanalinna koolSaaremaa
    Kris-KevinKüttimM2010Käina koolHiiumaa
    Jete LooraTeeäärN2011Kärdla lasteaedHiiumaa
    JanoriRemmelgM2008Lauka koolViskoosa
    OliverTatterM2010Äämäe PõhikoolÄäsmäe
    SilverTatterM2015Äämäe lasteaedÄämäe
    SimonaSamuelN2016KoduhoidReigi
    HeleriinKlaasN2014TirtspõnnKäina
    MirtelKattelN2011TirtspõnnMännamaa
  • Kursite haridusseltsi 20. aastapäev

    Tule veeda mõnus laupäev meiega 9. septembril Kuriste seltsimaja 20. aastapäeva peol.

    10:00 Kuriste kiriku aastapäeva teenistus
    10:30 Jooksuks registreerimine
    11:00 Aadma ringi 9 km põhijooksu start
    11:00 Kelmiküla ringi 2.7 km rahvajooksu/matka start
    11:30 Lastejooks
    13:00 Supp
    14:00 Avamine
    14:30 – 16:00 Sõnavõtud vaheldumisi muusikapaladega
    15:00 Pildinäituse avamine ” Meie kodud 2017″
    16:00 UHTNA mandoliinide orkester

    Jooksu eelregistreerimine kodulehel kuni 7.september

    Kogu üritus loomulikult TASUTA!